Planujesz przenieść swoją firmę do nowego biura? Dziękujemy za poświęcony czas i kontakt z profesjonalistami. Po prostu zadzwoń do naszej firmy przeprowadzkowej – Przeprowadzka do Warszawy i możesz ruszyć dalej ze swoim biznesem. Zamawiając u nas przeprowadzkę, zaoszczędzisz sobie wszelkich możliwych kłopotów związanych z tym procesem.

Przeniesiemy wszystko: meble, sprzęt biurowy, sprzęt AGD i Twoje ulubione kubki. Wyobraź sobie: nadal w nocy pijesz herbatę w starym biurze, a następnego ranka pijesz już kawę na przestronnych ścianach nowej firmy.

Relokacja biura w Warszawie

Nie można powiedzieć, że nasze życie trwa nieprzerwanie, często męczą nas stare meble i nie czujemy się już komfortowo w małym biurze, które już nie odpowiada naszym potrzebom. W takim przypadku zaczynamy myśleć o przeprowadzce. W tym przypadku najważniejsze jest nie pośpiech, ale unikanie pochopnych i pochopnych decyzji.

Znamy Twoje oczekiwania związane z przeprowadzką naszego warszawskiego biura i w pełni je uzasadniamy. Po pierwsze, jest to przejrzysta organizacja procesów i masz najmniej kłopotów. Kolejnym wymogiem przy relokacji biura jest efektywność, gdyż każdy dzień przestoju może być dla firmy bardzo kosztowny. Przez lata nasi przeprowadzki w Warszawie nauczyli się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Ale podstawa każdego ruchu jest taka sama: optymalizacja wszystkich procesów, od rozbiórki po umieszczenie wszystkiego w nowym miejscu.

Przeprowadzka do Warszawy – proste rozwiązania w trudnych sytuacjach

Ktoś sam ratuje i organizuje przeprowadzkę firmy. Wtedy robotnicy sami zbierali rzeczy, potem osobno je wysyłali, potem rozkładali pudła, zaczynając każdy dzień od szukania kontraktu lub znalezienia zszywacza. Powierz przeprowadzkę do nowego biura specjalistom naszej warszawskiej firmy przeprowadzkowej. Ponieważ każdy powinien robić swoje: księgowy – liczenie, kierownik sprzedaży – sprzedaż i relokacja – szybkie pakowanie przedmiotów i bezpieczna wysyłka przedmiotów.

Relokacja biura odbywa się w kilku etapach:

  • Przedstawiciel naszej firmy oszacował koszt przeprowadzki biura i wspólnie z klientem ustalił najdogodniejszy dla niego termin.
  • W wybranym dniu i godzinie nasz personel przybywa pod wskazany adres z niezbędnymi narzędziami i materiałami, demontuje sprzęt i meble oraz pakuje inne przedmioty.
  • Nasi pracownicy następnie ładują wszystkie mienie biurowe do pojazdów używanych do transportu takich towarów i dostarczają je pod nowy adres.
  • W nowym biurze nasi specjaliści od przeprowadzek w Warszawie montują meble, rozpakowują i układają wszystko według wcześniej ustalonego z klientem schematu.
  • Ostatnim etapem jest spakowanie niewykorzystanego materiału opakowaniowego i zebranie śmieci pozostałych po rozpakowaniu.
  • Po sprawdzeniu integralności wszystkich właściwości pracę uważa się za zakończoną.
  • Kilka godzin, ekipa świetnie wyszkolonych kierowców, przestronny samochód – a Twoje problemy zostaną rozwiązane.

Korzyści z przeniesienia biura w Warszawie

Przeprowadzka do Warszawy
Przeprowadzka do Warszawy

Nasi eksperci pracują jako zorganizowany zespół kierowany przez menedżerów, którzy odpowiadają na wszystkie pytania organizacyjne, monitorują dokładność i szybkość wszystkich procesów oraz szybko rozwiązują możliwą siłę wyższą. Każdy etap jest zaplanowany co do minuty, a każdy pracownik doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej roli we wspólnej sprawie. Z nami nie musisz polować na materiały do ​​pakowania ani martwić się o to, gdzie schować wszystkie swoje rzeczy, aby nic nie zgubić. Sami sprowadzamy wymaganą ilość pudełek, folii bąbelkowej i innych materiałów opakowaniowych na delikatne przedmioty. Co więcej, nasz personel przeprowadzkowy w Warszawie został przeszkolony, jak prawidłowo zapakować określone przedmioty, aby były bezpieczne. Posiadamy własną flotę nowoczesnych pojazdów o zróżnicowanej ładowności. Przewozimy zarówno małe biura jak i duże firmy zajmujące kilka pięter. W obu przypadkach praca zostanie wykonana tak szybko i bezpiecznie.

Co nas wyróżnia?

Przed rozpoczęciem pracy z klientem sporządzana jest umowa określająca wszystkie niuanse: koszt przeprowadzki biura, etapy i termin zakończenia prac.
Weź pełną odpowiedzialność za proces. Każdy pracownik ceni sobie reputację firmy i bierze osobistą odpowiedzialność za swój obszar pracy. Z kolei firma odpowiada za dobór i szkolenie talentów. Dzięki kontroli i ciągłemu doskonaleniu na wszystkich etapach staliśmy się liderem w naszej niszy.
Zapomnij o przeprowadzce biura w Warszawie to zgiełku rzeczy zagubionych w transporcie i tygodniach pracy w otoczeniu pudeł. W końcu to w większości szczęśliwe wydarzenie i będzie się poprawiać.

Pomyślnie przeniesione do nowego biura w Warszawie

Niezawodnym sposobem na przeprowadzkę z jednego biura do drugiego jest zamówienie w naszej firmie usługi relokacji w Warszawie. Usługi relokacji biur można powierzyć wyłącznie profesjonalistom. Wygoda, niezawodność i dokładność – o to nam chodzi. Nasza firma to nie tylko usługi spedycyjne i dostawcze. Wykonujemy przeprowadzki biur pod klucz: przyjmiemy najbardziej skomplikowane zlecenia, sami wszystko spakujemy i pomożemy z meblami. Mamy stałą cenę, która nie zmienia się podczas przeprowadzki.